تبریک روز روانشناس توسط ریس اداره مشاوره مبتنی بر سبک زندگی اسلامی ایرانی

26 ارديبهشت 1403

پیام تبریک رئیس اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  به مناسبت روز روانشناس و مشاور

رئیس اداره مشاوره مبتنی بر سبک زندگی اسلامی ایرانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پیامی 9 اردیبهشت فرارسیدن روز روانشناس و مشاور را به تمامی تلاشگران، فرهیختگان و فعالان در حوزه خدمات روانشناسی و مشاوره استان بوشهر تبریک گفت.

دکتر فرامرز کشکولی گفت: هرگاه صحبت از سلامت جسم می‌شود حاضریم تمام دارایی خود را برای بدست آوردن آن خرج کنیم اما وقتی به سلامت روح می‌رسیم با کمی درنگ به آن پاسخ می‌دهیم حال آنکه شاید روح ما بیش از جسم ما نیازمند مداوا باشد ایشان افزودند: انسان نيازمند مشورت است و اگر در امور زندگي مشورت كنيم با مشكلات كمتري روبرو خواهيم بود.تمام مردم نيازمند مشاوره هستند اما معمولا زماني به مشاور مراجعه مي‌كنند كه دچار مشكل شده‌اند و اين موضوع كار را برای آن‌ها سخت‌تر می‌كند.

رئیس اداره مشاوه مبتنی بر سبک زندگی اسلامی ایرانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کردند: مراجعه به مشاور و مشورت با وی امری عادی تلقی می شود. همه ی مردم و به خصوص کسانی که دارای دغدغه ی روزانه هستند لازم است هر چند وقت یک بار با مراجعه به یک مشاور از دل مشغولی خود کاسته و درباره مسائل روزانه خود سخن بگویند. مشاوران می توانند پس از شنیدن صحبت فرد او را در امور روزانه راهنمایی کند.فرد در مسیر زندگی مانند دوران بلوغ، انتخاب همسر، تربیت فرزند، تعامل اجتماعی با افراد مختلف و همه این مراحلی که در زندگی شخص اهمیت دارد همه راه و مسیرها را با کمک مشاور به درستی بداند و انتخاب کند، مثلا برای انتخاب همسر و تربیت فرزند حتما باید مشاوره قبلی داشته باشد.


کلمات کلیدی:
دکتر.فرامرز.کشکولی     ریس.اداره.مشاوره    

تاریخ بروز رسانی:   26 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >